Love Touch
690.00 грн.
Love Touch – топ, що додає зручності, впевненості, та легкості твоїй поставі. Широкі лямки, мяка резинка, непомітні шви та преміум матеріал забезпечують максимальну зручність та ефект second skin.
Розмір на моделі: M
Склад: бавовна 46%, мікромодал 46%, еластан 8%
Рожеві, зелені: віскоза 95%, еластан 5%
Примітка:
Мікромодал – віскозне прядильне волокно, що виробляють з целюлози, яку отримують з деревини. Це надзвичайно легка, та напрочуд міцна тканина, що добре сидить і підтримує форму, не вигоряє, та не деформується після прання. Також має гігроскопічні властивості.
Рекомендуємо виріб для усіх типів фігур та форм. Тканина добре тягнеться, гарно огортає і великий обєм чашки. Love Touch – любов з першого дотику.







































Яна –
Дуже полюбився топ, він універсальний, як для щоденної носки так і легкий спорт. На тілі не відчувається. Тканина ніжна до тіла! Ношу в задоволення
Василина –
Добре що сучасна мода думає про зручність у першу чергу! Де ви були раніше коли я годувала грудьми! А зараз просто класно і комфортно.дякую
Ірина –
Рекомендую цю модель- вона супер, дуже добрий крій. Тканина взагалі покорила мій розум, серце і тіло, надзвичайно приємна до тіла.
Топ виправдав мої сподівання на всі 100%. Все як було заявлено, абсолютно не відчуваю на тілі, ❤
Саміра –
Брала дві різних моделі. Кожна класна по свому. Тканина, якість пошиву, все бесподобно. Дуже гарно сидить на тілі. Рекомендую!
Дякую, за швидку доставку.
Соня –
Брала цей топ кольору “м’ята” і дуже задоволена ним!) Хочеться носити не знімаючи, настільки тканина приємна до тіла та не відчувається) Дуже люблю вдягати його під речі oversize)
Людмила –
Маю такий топ чорного кольору. Дуже м’якенька ніжна таканина, що для тіла просто ідеально. Крій лаконічний, мені дуже подобається, що топ зручно ховається під майкою з широким вирізом. Топ двошаровий, гарно тримає форму невеликих грудей.
Наталя –
Дуже приємна тканина, гарна якість крою. Топ зовсім не відчутний на тілі, і, разом з тим, забезпечує всі функціональні зручності. Подобається, що не є спорт-варіантом, а ніжним і делікатним інтимним аксесуаром з «турботою про себе». Жодних компромісів – тільки комфорт.
Марина –
Дуже класна тканина, і мега зручно) Стильний крій, забезпечує дуже добру підтримку грудям!
Юлія –
Ну що ж. 5 триденних вилазок на сноубординг, 6 занять на батуті, купа днів простого носіння і разок навіть прийшлося спати одягненою у Love touch від Top Me. І знаєте що? То є любов❤️
Ніяких слідів на тілі від резинок, мягенько, комфортно, красиво, кольорово.. Ляпота. Під термобілизною на каталці я взагалі про нього забула. Два місяці інтенсивного користування, два місяці прання і я з чистою совістю заявляю, що тестування Love touch пройшло на всі 100%!!!
Купуйте і нарешті дозвольте своєму тілу відпочити, будучи одягненою
Марія –
Дуже зручна модель. М‘яка приємна на дотик тканина!
Ліна –
Цей топ це мега супер круто-зручноЯ проходила в ньому з вечора,спала в ньому і зняла лише зранку,таке враження ніби то моя шкіра. Вперше в мені так добре і зручно. За все моє життя,мені вічно ліфчики і топи підскокували вверх і я вже змирилась,що якась я крива. Щире і велике дякую❤️
Мар’яна –
Дуже задоволена. Замовляла лав тач чорного кольору. Тканина дуже приємна до тіла. Не парить. Груди тримають форму. Одягаю як на йогу так і у повсякденному житті. Однозначно рекомендую.
Наталя –
Чудова базова повсякденна білизна якісного пошиву.
Зручність 10 з 10, додати нічого)
Тканинка – любов, не втрачається якість та колір опісля прання, на дотик залишається м’ягкою і приємною. Рекомендую)
Аліна –
Обрала для себе лав тач м’ятого кольору, розмір L. Обожнюю цей топ! Зручний, дуже приємний до тіла, не лишає жодних слідів після себе) все, що я люблю і що мені завжди було так важко знайти. Планую придбати ще одну модель і однозначно рекомендую всім, хто втомився від того, що з тою білизною вічно щось не так!)
Наталія –
Вдячна за надзвичайно зручний топ.На тренуваннях ніщо не вилазить,не труситься,не ковзає,не тисне.А працювати в ньому,одне задоволення.Після роботи,спокійно вдягаю футболку і не має мокрих кілець)
Юлія –
Топ м’який та приємний до тіла. Однак постійно спадає одна шлейка, і це дуже нервує 🙁
Наталя –
Якщо коротко, то відколи я купила TopMe, а це сталося 3!!! місяці тому, то інші бюстгальтери я одягала разів 2….
А якщо довше, то моє знайомство з топами було випадковим. Зустріла Галку на дитячому ДН, чула про її бізнес і просто вирішила підтримати, хоча потреби в новій білизні ну зовсім не було. Прийшла, щоб обрати собі розмір і фасон і тут сталося щось дуже не типове для мене! Я купила два одразу, бо не могла вирішити котрий фасон кращий. І це були супер рішення, бо поки один в пранні, я можу і далі насолоджуватися комфортом в іншому 🙂
Дуже дякую!!! Однозначно рекомендую!
Іра –
Дуже зручний топ. Це спасіння для моїх примхливих грудей, яким все не так)))
Ношу топ вже протягом двох місяців і він як новий!
Примула –
Протестовано одеською спекою. Під тонкою бавовняною сорочкою — те що треба. Не тисне, пропускає повітря, тримає форму. Ще не прала, тому не знаю, чи не розтягнеться, та не схоже, щоб збирався. Приємно, що немає ярличка, котрий би стирчав чи заважав — характеристики й параметри для прання надруковані на внутрішньому шарі.Єдине, що коли носити його просто як топ, не дуже повиколюєш очі вразливим паннам — два шари тканини дещо згладжують ефект (:
Сподіваюся, захисницям теж буде зручно у ваших топах.
Дарія –
Чарівний топ! Підібрала за розмірною сіткою, ідеально підійшов. Дуже м’якенька і приємна до тіла тканина
Валерія –
На параметри ОГ 92, під грудью 75 взяла розмір S. Топ магічний, бо іноді дійсно забуваєш чи вдягнула його чи ні, це ж треба було так ідеально сконструювати лямки) Розумію що вдягнула тільки через те що відчуваю резинку, але це відчуття мені подобається, бо резинка розташована в дуже доречному відділі хребта, виходить навіть деяка підтримка осанки. Взяла беж, дуже рада що тканина зносостійка, не приходиться часто прати. Сама тканина дуже приємна до тіла, і класно що нема ніяких бірок. Єдине що шви по грудях крізь прилягаючий тонкий одяг все таки несильно, але помітні.
Наталя –
Маю три різні моделі топів, всі чудові, але ось цей мій фаворит на щодень! Ба більше, на ніч також)) зараз годую грудьми і щоб не прокидатися мокрою від молока часто сплю в ньому. Ніяких перетискань – лише комфорт!
Марія –
Це моя улюблена білизна! У тканині ММ (мікромодал), носиться чудово уже близько року. Загалом маю вже різне від цього бренду, і усім дуже задоволена!
Окреме дякую за доставку пані Галини! Завдяки їй я змогла обрати потрібний розмір і потрібну модель. Дякую за таку дбайливість до клієнтів.
Леся –
Маю дві моделі лав тач! Це любов з першого дотику!
Дуже зручний крій, приємна тканина і відчувається підтримка!
Альона –
Дуже зручний. Я б робила тоньшу резинку внизу.
Тканина мяка, бірка не колеться – бо вона надрукована. Носиться дуже гарно і довго. Рекомендую якщо вагаєтесь з розміром беріть – більше. Бо я маю м але мені в ній резинка трохи туга а взяла L і це ідеально. Можна в на спорт і під речами нічого не видно. Очі людям не виколюю і зручно.
Альона –
Дуже зручний. Я б робила тоньшу резинку внизу.
Тканина мяка, бірка не колеться – бо вона надрукована. Носиться дуже гарно і довго. Рекомендую якщо вагаєтесь з розміром беріть – більше. Бо я маю м але мені в ній резинка трохи туга а взяла L і це ідеально. Можна в на спорт і під речами нічого не видно. Очі людям не виколюю і зручно.